2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Zajištění natěračských a výškových prací v oblasti logického celku Strojovna, logického celku Venkovní objekty, logického celku Stavba a logického celku Ostatní Jaderné elektrárny Dukovany
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody je provádění natěračských a výškových prací v rámci údržby, oprav a kontrol zařízení zařazeného do Logického celku CS Strojovna (dále i „LC CS“), vnější objekty (dále i „LC CV“), stavební objekty (dále i „LC CT“) a Ostatní (dále jen „LC CX - PC a PP“), v Jaderné elektrárně Dukovany, a to za účelem zajištění požadované řádné funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami. Předmětem Rámcové dohody je závazek Dodavatele na své náklady a nebezpečí pro Objednatele za podmínek uvedených v této RD a v Dílčích smlouvách, zajistit pro Objednatele na základě Dílčích smluv Objednatelem požadovaný objem hodin výkonů, spočívající v provádění zejména níže specifikovaných činností: - natěračské práce na technologii jaderné elektrárny, jako zejména, nikoliv výlučně: o ochranné nátěry potrubí, armatur, čerpadel a motorů proti korozi, teplotním vlivům a chemickým látkám o ochranné nátěry ventilátorů, chladičů a dalších zařízení o ochranné nátěry elektrických rozvodů, kabelových tras a rozvodných skříní o ochranné nátěry na zásobníky a nádrže paliv, vody a chemikálií - nátěry technologických ploch a ochranných obálek technologie, jako zejména, nikoliv výlučně: o ochranné, speciální a chemicky odolné nátěry stěn, podlah a stropů a střech/střešních konstrukcí v technologických halách a dalších prostorách jaderné elektrárny o nátěry a údržba fasád budov a technologických objektů o údržba a nátěry komínů výfukových systémů a chladících věží - nátěry konstrukcí, žebříků a plošin jaderné elektrárny, jako zejména nikoliv výlučně: o ochranné a protipožární nátěry a nástřiky na nosné konstrukce, plošiny a schodiště o ochranné nátěry a údržba přístupových žebříků, plošin a dalších přístupových cest o nátěry betonových konstrukcí, které jsou součástí technologie - práce spojené s čištěním, ošetřováním a úpravou povrchů a ochranou technologie, technologických ploch a konstrukcí, jako zejména, nikoliv výlučně o tmelení, broušení, napouštění, odstraňování starých vrstev nátěrů mechanickou nebo chemickou cestou - provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou s využitím osobních ochranných prostředků proti pádu a provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou s použitím lezeckých technik, jako zejména, nikoliv výlučně o natěračské, malířské a další, s údržbou logických celků jaderné elektrárny související drobné stavební, drobné strojní a drobné elektro práce a činnosti které při jejich provádění vyžadují zejména dodržování přísných bezpečnostních opatření a zajištění správného vybavení (používání speciálních ochranných prostředků, které minimalizují riziko úrazů a zajistí bezpečnost všech pracovníků) a školení pracovníků. o uvedené činnosti zahrnují mimo jiné, nikoliv výlučně: o drobné montážní a demontážní práce, montáže a demontáže pomocných konstrukcí o přípravy povrchů, renovace, nátěry a jiné zednické výškové práce, o výškové práce v rámci strojní údržby a oprav technologie, technologických ploch a konstrukcí, o výškové práce v rámci elektrických zařízení a práce na stožárech, o další, s údržbou logických celků jaderné elektrárny související práce a činnosti, prováděné ve výškách a nad volnou hloubkou, s využitím osobních ochranných prostředků proti pádu a/nebo s použitím lezeckých technik o Jedná se o práce vystavující fyzickou osobu zvýšenému ohrožení života nebo poškození zdraví dle NV 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, v platném znění, prováděné ve zvláštním režimu NV 362/2005 Sb., o bližších požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu z výšky nebo do hloubky, v platném znění, zajišťované Dodavatelem v souladu s technickým standardem ČEZ_TST_0070 Práce ve výškách v DJE, uvedené v Závazné dokumentaci pro dodavatele, které Zadavatel není schopen zajistit vlastními pracovníky (dále také jen „práce ve výškách“). - další související technické činnosti o tvorba technologických postupů pro montáž/demontáž pomocných konstrukcí, o příprava a čtení stavební, technické a prováděcí dokumentace pro nátěry, o stanovení pracovních postupů, prostředků a metod dle technické dokumentace, o vyhotovení technických zpráv, protokolů, o nakládání s materiály a odpady, dodržování BoZP a požární ochrany - případné další, s předmětem této RD související, činnosti spojené s údržbou zařízení Provozovatele zařazeného do technologických celků, které jsou součástí LC CS, LC CV, LC CT a LC CX - PC a PP Jaderné elektrárny Dukovany. - Součástí předmětu plnění je také provádění kontrol formou přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností včetně zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů.
Interne Kennung: N006/26/V00007568
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45442300 Mit Oberflächenschutz verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.