2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nationale Pakketdiensten heraanbesteding
Beschreibung: Deze aanbesteding wordt uitgevoerd door het Inkoop Uitvoeringscentrum Belastingdienst (hierna IUC Belastingdienst) in opdracht van Categoriemanagement Logistiek. Het Categoriemanagement Logistiek is binnen de Rijksoverheid verantwoordelijk voor de rijksbrede sourcingstrategie en inkoop van diverse logistieke diensten, waaronder pakketdiensten. Deze aanbesteding richt zich uitsluitend op de binnenlandse pakketdiensten. Het doel is een betrouwbare en toekomstbestendige raamovereenkomst te sluiten met een leverancier die in staat is om pakketten binnen Nederland tijdig en zorgvuldig te verwerken, inclusief aanvullende diensten zoals ophalen, sorteren, traceren en het bieden van extra services zoals aangetekende verzending of aanvullende verzekering. Op basis van de cijfers uit de huidige Raamovereenkomst verwacht de categorie Logistiek dat het jaarlijkse verzendvolume in de nieuwe contractperiode zal uitkomen op circa 170.000 tot 180.000 Pakketten per jaar. Dit is een indicatieve prognose €6.500.000,- EX BTW
Interne Kennung: IUC24-683
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor de aanbesteding van Nationale Pakketdiensten wordt de procedure voor sociale en andere specifieke dienstverlening (SAS) toegepast conform artikel 2.39 van de Aanbestedingswet 2012 en artikel 76 van Richtlijn 2014/24/EU. Deze procedure is van toepassing omdat pakketdiensten vallen onder de CPV-code 64113000-1 (Pakketpostdienst) en zijn opgenomen in Bijlage XIV van de Europese aanbestedingsrichtlijn als sociale en andere specifieke dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen percelen van toepassing
Beschreibung: Geen percelen van toepassing
Interne Kennung: 1