See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup elektromateriálu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky elektromateriálu. DNS je rozdělen do kategorií A až H. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS jsou dodávky výrobků pod CPV kódy uvedenými v jednotlivých kategoriích DNS nebo pod CPV kódy, které jsou těmto CPV kódům podřízeny.
Interne Kennung: VZ/2021/DNS/2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Skříně, rozvodnice, příslušenství
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému na dodávky elektromateriálu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS v kategorii s názvem Skříně, rozvodnice, příslušenství jsou dodávky výrobků pod CPV kódy: 31220000-4 Části elektrických obvodů 31214500-4 Elektrické rozvaděče 31211200-0 Pojistkové skříně 31211340-3 Držáky pojistek nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny. Konkrétní předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně technických a smluvních podmínek a požadavků zadavatele na termín a místo plnění veřejných zakázek bude vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: G
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31211200 Sicherungskästen, 31220000 Stromkreiselemente, 31211340 Sicherungsclips
Los: LOT-0004
Titel: Svítidla a příslušenství
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému na dodávky elektromateriálu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS v kategorii s názvem Svítidla a příslušenství jsou dodávky výrobků pod CPV kódy: 31530000-0 Části lamp a osvětlovacího zařízení 31527200-8 Venkovní svítidla 31527000-6 Bodové reflektory 31532600-0 Tlumivky 31532110-8 Trubicové zářivky 31514000-2 Výbojky 31532920-9 Žárovky a zářivky 31711150-9 Elektrické kondenzátory nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny. Konkrétní předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně technických a smluvních podmínek a požadavků zadavatele na termín a místo plnění veřejných zakázek bude vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: E
Haupteinstufung (cpv): 31527000 Spotlights
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31514000 Entladungslampen, 31532920 Glühlampen und Leuchtstofflampen, 31532110 Leuchtstoffröhrenlampen, 31527200 Außenbeleuchtungen, 31711150 Elektrische Kondensatoren, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 31532600 Lampendrosseln
Los: LOT-0003
Titel: Kabely, dráty a příbuzné výrobky
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému na dodávky elektromateriálu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS v kategorii s názvem Kabely, dráty a příbuzné výrobky jsou dodávky výrobků pod CPV kódy: 44300000-3 Kabely, dráty a příbuzné výrobky 44333000-3 Dráty 44330000-2 Tyče, pruty, dráty a profily užívané ve stavebnictví 44331000-9 Tyče 44322000-3 Kabelové příslušenství nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny. Konkrétní předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně technických a smluvních podmínek a požadavků zadavatele na termín a místo plnění veřejných zakázek bude vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: C
Haupteinstufung (cpv): 44322000 Kabelzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau, 44331000 Stangen (Bau), 44333000 Draht
Los: LOT-0001
Titel: Izolované kabely a vodiče
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému na dodávky elektromateriálu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS v kategorii s názvem Izolované kabely a vodiče jsou dodávky výrobků pod CPV kódy: 31300000-9 Izolované kabely a vodiče 31340000-1 Příslušenství pro izolované kabely 31343000-2 Spoje izolovaných kabelů 31330000-8 Koaxiální kabely 31224200-4 Koaxiální konektory nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny. Konkrétní předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně technických a smluvních podmínek a požadavků zadavatele na termín a místo plnění veřejných zakázek bude vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: A
Haupteinstufung (cpv): 31343000 Kabelverbindungen, isoliert
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31224200 Koaxialsteckverbinder, 31330000 Koaxialkabel, 31340000 Kabelzubehör, isoliert, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
Los: LOT-0002
Titel: Elektroměry, elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů, části elektrických obvodů
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému na dodávky elektromateriálu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS v kategorii s názvem Elektroměry, elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů, části elektrických obvodů jsou dodávky výrobků pod CPV kódy: 38554000-3 Elektroměry 31210000-1 Elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů 31211310-4 Jističe 31211300-1 Pojistky 31214000-9 Spínací zařízení 31214100-0 Vypínače 31220000-4 Části elektrických obvodů 31224100-3 Zásuvky a zástrčky 31223000-5 Objímky nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny. Konkrétní předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně technických a smluvních podmínek a požadavků zadavatele na termín a místo plnění veřejných zakázek bude vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: B
Haupteinstufung (cpv): 31223000 Lampenhalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 31211300 Sicherungen, 31214000 Schaltanlagen, 38554000 Elektrizitätszähler, 31211310 Sicherheitsausschalter, 31220000 Stromkreiselemente, 31224100 Stecker und Steckdosen, 31223000 Lampenhalter