2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-004 Gladheidsbestrijding 2026-2029 Zaltbommel
Beschreibung: Het werk t.b.v. gladheidbestrijding bestaat in hoofdzaak uit: - Voorbereidende werkzaamheden - Gereed maken vloot voor gladheidsbestrijding; - In stand houden consignatiedienst; - Ter beschikking stellen tractie; - Preventieve strooien; - Curatieve strooien. Gerekend is met 15x perventief strooien en 4x curatief strooien per gladheidbestrijdingsseizoen op hoofdwegen en fietspaden binnen de gemeente Zaltbommel.
Interne Kennung: 2026-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdrachtgever heeft er voor gekozen om de aanbesteding op te delen in meerdere percelen om op deze manier meerdere aannemers de kans te geven op een onderdeel van het werk, als ook om niet alle risico’s bij één aannemer neer te leggen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-004 Gladheidsbestrijding 2026-2029 Zaltbommel perceel 01
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst 2 keer met 1 jaar te verlengen, maar is daar ongeacht de uitkomst van eerdergenoemde overwegingen niet toe gehouden.
Los: LOT-0002
Titel: 2026-004 Gladheidsbestrijding 2026-2029 Zaltbommel perceel 02
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026-004 Gladheidsbestrijding 2026-2029 Zaltbommel perceel 03
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026-004 Gladheidsbestrijding 2026-2029 Zaltbommel perceel 04
Beschreibung: Het werk t.b.v. gladheidbestrijding bestaat in hoofdzaak uit: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Voorbereidende werkzaamheden; - In stand houden consignatiedienst; - Laden van strooiers tijdens preventieve en curatieve strooiacties. Gerekend is met 15x perventief strooien en 4x curatief strooien per gladheidbestrijdingsseizoen op hoofdwegen en fietspaden binnen de gemeente Zaltbommel.
Interne Kennung: 4