2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK Rioolreiniging en rioolinspectie in de gemeente Staphorst
Beschreibung: De opdracht omvat op hoofdlijnen: a. het reinigen van riolering; b. het inspecteren van riolering; c. het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Zie bestek
Interne Kennung: Bestek 26002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie voor 2 maal een verlenging van een jaar