2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leverantie straatbakstenen reconstructie Dorpsstraat te Goirle
Beschreibung: De opdracht betreft de gefaseerde levering van straatbakstenen voor de reconstructie van de Dorpsstraat te Goirle De opdracht omvat de levering van ca. 11700m2 straatbakstenen verdeeld over twee percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Straatbakstenen rijloper, fietssuggestiestroken, parkeervakken en markeringsstenen
Beschreibung: Betreft levering van straatbakstenen voor de rijloper (bruin), fietssuggestiestroken (rood), parkeervakken (zwart) en markeringsstenen (wit en blauw) De levering betreft een totaal van circa 8185m2 (exclusief passtukken)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Straatbakstenen plateaus
Beschreibung: Betreft levering van straatbakstenen voor de plateau's (geel) De levering betreft een totaal van circa 3500m2 (exclusief passtukken)
Interne Kennung: 2