2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-Raamovereenkomst Zetsteen
Beschreibung: Meerjarige RAW Raamovereenkomst voor herstel van zetsteenglooiingen in het Rotterdamse Haven Industrieel Complex.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In de selectiefase kunnen partijen zich aanmelden. Hierna worden maximaal 3 partijen toegelaten tot de inschrijvingsfase. In de inschrijvingsfase kunnen partijen een inschrijving doen. Er worden maximaal 2 partijen gecontracteerd.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45241000 Bauarbeiten für Häfen, 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer, 45246200 Flussuferbefestigungsarbeiten, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45241000 Havenbouwwerkzaamheden, 45244000 Maritieme bouwwerkzaamheden, 45246200 Oeverbeschermingswerken, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000