285023-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Zakup i dostawy endoprotezy biodrowe, kolanowe i barkowe standardowe, rewizyjne i poresekcyjne, implanty do artroplastyki stawów dłoni i stóp, markery nawigacyjne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawy endoprotezy biodrowe, kolanowe i barkowe standardowe, rewizyjne i poresekcyjne, implanty do artroplastyki stawów dłoni i stóp, markery nawigacyjne
BeschreibungZakup i dostawy endoprotezy biodrowe, kolanowe i barkowe standardowe, rewizyjne i poresekcyjne, implanty do artroplastyki stawów dłoni i stóp, markery nawigacyjne
Interne KennungZP250/010/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO STANDARDOWA I REWIZYJNA    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO STANDARDOWA I REWIZYJNA    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 PROTEZA STANDARDOWA I REWIZYJNA KOLANA    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungPROTEZA STANDARDOWA I REWIZYJNA KOLANA    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 PROTEZA PORESEKCYJNA STAWU BIODROWEGO, KOLANOWEGO, BARKOWEGO, MIEDNICY – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungPROTEZA PORESEKCYJNA STAWU BIODROWEGO, KOLANOWEGO, BARKOWEGO, MIEDNICY – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 ENDOPROTEZA STAWU BARKOWEGO    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungENDOPROTEZA STAWU BARKOWEGO    – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 ENDOPROTEZA CEMENTOWANA I BEZCEMENTOWA POŁOWICZA STAWU KOLANOWEGO  – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungENDOPROTEZA CEMENTOWANA I BEZCEMENTOWA POŁOWICZA STAWU KOLANOWEGO  – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 IMPLANTY DO ARTROPLASTYKI STAWÓW DŁONI I STÓP - BLOK OPERACYJNY OGÓLNY.
BeschreibungIMPLANTY DO ARTROPLASTYKI STAWÓW DŁONI I STÓP - BLOK OPERACYJNY OGÓLNY.
Interne KennungPakiet6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 MARKERY KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SYSTEMEM ORTHOPILOT ELITTE   – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
BeschreibungMARKERY KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SYSTEMEM ORTHOPILOT ELITTE   – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne KennungPakiet7