See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Totaalrenovatie 40 grondgebonden sociale woningen te Ganstienden (Temse)
Beschreibung: Opdracht voor het renoveren van 40 sociale woningen te Temse. De daken zijn recent vernieuwd en geïsoleerd. De werken dienen te worden voorzien in 2 opeenvolgende fasen gezien er blijvende bewoning blijft in enkele woningen. Plaatsbezoek voorzien op dinsdag 13 januari om 10u ter plaatse.
Interne Kennung: PPP0YL-128/6041/2025-055
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-055_1