See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění lesnických činností pro SML Most
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění těžby a přibližování dřeva jehličnatých a listnatých dřevin včetně manipulace a ostatních prací v rámci těžební činnosti a zajištění komplexní pěstební činnosti na lesních majetcích Správy městských lesů města Most. Podrobné požadavky stanoví zadavatel vždy ve výzvách k podání nabídky na jednotlivé veřejné zakázky, které budou zadávány v zavedeném DNS.
Vorherige Bekanntmachung: 50582-2022
Interne Kennung: 90062022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DNS je v souladu s § 138 odst. 1 zákona rozdělen do kategorií podle věcného rozčlenění takto: 1 Těžba a přibližování dřeva 2 Příprava půdy 3 Stavba oplocenek 4 Prořezávky 5 Rekonstrukce náhradních dřevin 6 Ostatní pěstební činnost
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001