2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace západní stěny těžní věže F4 v Horní Suché
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby Revitalizace západní stěny těžní věže F4 v Horní Suché v rozsahu dle technické dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zhotovenou osobou citovanou v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Technická dokumentace a neoceněný výkaz výměr tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00001831
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001