See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 3 w Enea Elektrownia Połaniec S. A. w podziale na pakiety: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych PAKIET B: remont pyłoprzewodów
Beschreibung: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 3 w Enea Elektrownia Połaniec S. A. w podziale na pakiety: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych PAKIET B: remont pyłoprzewodów
Vorherige Bekanntmachung: 846220-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych
Beschreibung: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET B: remont pyłoprzewodów
Beschreibung: PAKIET B: remont pyłoprzewodów