See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeprava dříví (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou služby přepravy surové dřevní hmoty (dále také jen „dříví“) a provádění souvisejících činností včetně nakládky a vykládky ze zadavatelem určených odvozních míst na místa vykládky a dále zajištění vagónování, včetně kurtování dříví na vagóny a další činnosti vztahující se k oblasti přepravy dříví. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 1318-2019
Interne Kennung: 099/2019/004
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 672 - LS Jeseník, Doprava dříví 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 672 - LS Jeseník, Doprava dříví 2025
Interne Kennung: 099/2019/004/303
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 677 - Přeprava dříví LS Bučovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 677 - Přeprava dříví LS Bučovice
Interne Kennung: 099/2019/004/307
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 680 - Přeprava dříví - LS Nasavrky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 680 - Přeprava dříví - LS Nasavrky
Interne Kennung: 099/2019/004/310
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 679 - Přeprava dřeva LS Ledeč nad Sázavou
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 679 - Přeprava dřeva LS Ledeč nad Sázavou
Interne Kennung: 099/2019/004/309
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 678 - Přeprava dříví LS Svitavy
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 678 - Přeprava dříví LS Svitavy
Interne Kennung: 099/2019/004/308
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 673 - DNS - Odvoz dříví na LS Šternberk 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 673 - DNS - Odvoz dříví na LS Šternberk 2025
Interne Kennung: 099/2019/004/301
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 683 - Přeprava dříví, vagónování - LS Nasavrky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 683 - Přeprava dříví, vagónování - LS Nasavrky
Interne Kennung: 099/2019/004/313
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 674 - Přeprava dříví v působnosti OŘ severní Čechy - 5 000 m3.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 674 - Přeprava dříví v působnosti OŘ severní Čechy - 5 000 m3.
Interne Kennung: 099/2019/004/304
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 682 - Přeprava dříví LS Pelhřimov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 682 - Přeprava dříví LS Pelhřimov
Interne Kennung: 099/2019/004/312
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 675 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 675 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2025
Interne Kennung: 099/2019/004/305