See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do utwardzenia terenu wraz z rozładunkiem
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest dostawa materiałów do utwardzania terenu: zamówienie podstawowe: - kruszywo naturalne łamane 0/31mm – 1 000 ton - kruszywo naturalne/tłuczeń 31/63mm – 3 000 ton zamówienie opcjonalne: - kruszywo naturalne łamane 0/31mm – 1 000 ton - kruszywo naturalne/tłuczeń 31/63mm – 7 000 ton zwanych w dalszej części ,,asortymentem”, przeznaczonych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z dostawą i rozładunkiem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, w odległości nie większej niż 150 km od JW. 5338 (ul. Kawaleryjska 70, Białystok). Powyższe kruszywa powinny odpowiadać normie PN-EN 13242+A1:2010 – Kruszywo do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym. Wymaga się, aby dostarczane kruszywo posiadało znakowanie znakiem CE. Dostarczany materiał bezwzględnie nie może zawierać zanieczyszczeń widocznych nieuzbrojonym okiem jak: drewno, węgiel, elementy metalowe, szkło, odpady komunalne itp. Wykonawca w czasie realizacji dostawy ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-prawną za ewentualne szkody powstałe u osób trzecich, z powodu niewłaściwego prowadzenia dostaw jak również bierze na siebie odpowiedzialność za utrudnienia przejazdu drogami, na których występują ograniczenia tonażowe.
Vorherige Bekanntmachung: 103039-2025
Interne Kennung: 10/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.