See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky výpočetní techniky pro centrálního zadavatele či pověřující zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků
Vorherige Bekanntmachung: 626702-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213300 Tischcomputer, 30232110 Laserdrucker, 30232150 Tintenstrahldrucker, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0036
Titel: Výpočetní technika 090
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je za zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávka výpočetní techniky, jejíž výčet včetně specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 1 Výzvy
Interne Kennung: EZAK 30/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0034
Titel: Výpočetní technika 088
Interne Kennung: EZAK 28/2025 OI
Los: LOT-0033
Titel: Výpočetní technika 087
Interne Kennung: EZAK 40/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0031
Titel: Výpočetní technika 056
Interne Kennung: EZAK 239/2024 OI
Los: LOT-0032
Titel: Výpočetní technika 070
Interne Kennung: EZAK 253/2024 OI
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0035
Titel: Výpočetní technika 089
Interne Kennung: EZAK 29/2025 OI
Los: LOT-0038
Titel: Výpočetní technika 091
Interne Kennung: EZAK 43/2025 OI
Los: LOT-0063
Titel: Výpočetní technika 094
Interne Kennung: EZAK 53/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker