285156-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Parkuhren – Parkeerautomaten gemeente Breda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelParkeerautomaten gemeente Breda
BeschreibungBeschrijving Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: Verwijderen en afvoeren van de huidige Parkeerautomaten, fundatie en alle aanverwante zaken; Levering, Implementatie en Onderhoud van 163 Parkeerautomaten en het Beheersysteem; Levering, Implementatie en Onderhoud van software, bestaande uit o.a. een Beheersysteem en software lokaal in de Parkeerautomaat (GUI), e.e.a. op basis van een SaaS-oplossing waarop de Apparatuur is aangesloten. Hierbij gaat de voorkeur naar een cloud-oplossing met één centrale back-up locatie (cloud-oplossing tevens als robuuste back-up, bij voorkeur geen lokale server); Levering, Implementatie en Onderhoud van diverse Koppelingen met het Beheersysteem ten behoeve van gegevensuitwisseling met systemen/externe databases zoals NPR, RDW, etc.; Het in stand houden van alle functionaliteiten behorende bij de gehele ICT-Prestatie; (Veilige) overdracht en/of conversie van data en back-ups vanuit huidige systemen; Het verzorgen van een helpdesk functie voor Opdrachtgever; Het opleiden van medewerkers (o.a. technici, backoffice, applicatiebeheerders, producteigenaar); Optioneel (zonder afnameverplichting): Levering, implementatie en Onderhoud van nog eens maximaal 250 nieuwe Parkeerautomaten voor eventueel toekomstige gereguleerde parkeergebieden, inclusief SaaS-Oplossing en diverse Koppelingen, helpdesk en opleiding. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten met een looptijd van 6 jaar. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze driemaal met twee jaar te verlengen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
LosLOT-0000