285157-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Sporthallen – Výstavba městské sportovní haly v Humpolci
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba městské sportovní haly v Humpolci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je novostavba městské sportovní haly se zázemím, sloužící výhradně pro tělovýchovu a sport. Před samotnou realizací novostavby sportovní haly bude zhotovitelem provedena demolice stávající sportovní haly. Stavební objekty: sportovní hala se zázemím – hlavní objekt, únikové schody, zpevněná plocha a opěrná stěna. Inženýrské objekty: přípojka dešťové kanalizace / areálové vedení dešťové kanalizace, retenční nádrž, akumulační nádrž, areálové vedení užitkové vody, areálové vedení splaškové kanalizace, silový přívod – areálové vedení, přeložka vedení veřejného osvětlení, areálové vedení teplovodu a rezerva pro elektro pilíře. Provozní soubory: fotovoltaická elektrárna. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ0214631
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
LosLOT-0001