285169-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – M70.AFT-tavler-2026 Udbud af AFT-tavler til MVS-M70
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelM70.AFT-tavler-2026 Udbud af AFT-tavler til MVS-M70
BeschreibungNærværende udbud omfatter indkøb af AFT-tavler. AFT-tavler (el-forsyningsskabe, også kaldet ”Vejskabe”) til motorvejssystem MVS-M70. Vejskabene skal kunne modtage og distribuere 230 Vac forsyning til variable trafiktavler, kameraer mv. samt til øvrige vejskabe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelSe 2.1
BeschreibungSe 2.1
Optionen
Beschreibung der OptionenTillægspris for levering af tavle med tilgang for ekstern forsyning via generator (4 stk.). Se udbudsmaterialet.