See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) – Ełk (S61) odcinek Olsztyn – Biskupiec (budowa drugiej jezdni) odcinek Barczewo - Biskupiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) – Ełk (S61) odcinek Olsztyn – Biskupiec (budowa drugiej jezdni) odcinek Barczewo - Biskupiec”.
Interne Kennung: O/OL.D-3.2411.25.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S16 na odcinku od km około 13+600 drogi krajowej nr 16c tj. za węzłem Barczewo, pomiędzy miejscowościami Ruszajny i Czerwony Dwór do km około 31+800, zgodnie z istniejącym pikietażem drogowym DK 16. Długość odcinka - 18,2 km. Całkowity szacunkowy rząd wielkości wartości zamówienia: powyżej 20.000.000 euro.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213310 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Güterverkehr, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221120 Bau von Viadukten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 45233125 Bau von Straßenkreuzungen, 45233130 Bauarbeiten für Fernstraßen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen