See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud Schoolgebouwen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Schoonmaakonderhoud schoolgebouwen. Toelichting: De opdracht betreft het periodiek schoonmaken en de grote schoonmaak van de schoolgebouwen van het Sint-Gabriëlcollege. Plaatsen van dienstverlening: - Sint-Gabriëlcollege vzw, Lange Kroonstraat 72 te 2530 Boechout - campus Molenlei, werfingang Molenlei 48 te 2530 Boechout - campus Jef Van Hoofplein, containerklassen: Jef Van Hoofplein 15 te 2530 Boechout
Interne Kennung: Schoonmaakonderhoud 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakonderhoud 03/2026 - 1
Interne Kennung: 1