See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GROEPSAANKOOP RAAMOVEREENKOMST PERSOONLIJKE BESCHERMINGSMIDDELEN
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: IOK_20241028PBM_MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOK_20241028PBM_MP - 1
Beschreibung: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen. Toelichting: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK
Interne Kennung: 1