2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reconstructie plantvakken Stede Broec
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden; - Het verwijderen en afvoeren van diverse beplanting; - Het zorgvuldig verrichten van diverse grondwerkzaamheden; - Het opwaarderen van plantvakken; - Het uitvoeren van beplantingswerkzaamheden; - Het onderhouden, verrichten van nazorg en inboeten van beplanting; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. De na voorinspectie geselecteerde voor reconstructie in aanmerking komende plantvakken in de gemeente Stede Broec
Interne Kennung: 796926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie van 2 maal 2 jaar en/of aanvullende opdrachten inzake nieuwe plantvakken.