2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mebli w częściach: Część B - Meble biurowe Część C - Fotele biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup mebli. Zamówienie zostało podzielone na części: Część B - Meble biurowe Część C - Fotele biurowe
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup mebli biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1b do Specyfikacji warunków zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39112000 Stühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy tj. opcji zwiększenia zakupu. W części B – Meble biurowe do 20% przedmiotu zamówienia podstawowego, w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel.
Los: LOT-0002
Titel: Fotele biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup foteli biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1c do Specyfikacji warunków zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy tj. opcji zwiększenia zakupu. W części C – Fotele biurowe do 50% przedmiotu zamówienia podstawowego, w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel.