See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 8.979.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu w 2024 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu w wysokości 8.979.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu w 2024 roku w związku z realizacją zadań inwestycyjnych na terenie Gminy i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów przypadających do spłaty w 2024 roku. Przeznaczenie kredytu i upoważnienie do zaciągnięcia kredytu zgodnie z Uchwałą Budżetową Gminy Łososina Dolna na 2024 rok Nr 528/LVII/2023 Rady Gminy w Łososinie Dolnej z dnia 12 grudnia 2024 roku ze zmianami. Pełny opis przedmiotu zamówienia w SWZ i załącznikach
Interne Kennung: IFS.271.57.2024.SM
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu w wysokości 8.979.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu w 2024 roku w związku z realizacją zadań inwestycyjnych na terenie Gminy i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów przypadających do spłaty w 2024 roku. 2. Przeznaczenie kredytu i upoważnienie do zaciągnięcia kredytu zgodnie z Uchwałą Budżetową Gminy Łososina Dolna na 2024 rok Nr 528/LVII/2023 Rady Gminy w Łososinie Dolnej z dnia 12 grudnia 2024 roku ze zmianami. Pełny opis przedmiotu zamówienia w SWZ i załącznikach