See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKVALIFIKACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ XI
Beschreibung: REKVALIFIKACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ XI
Vorherige Bekanntmachung: 376888-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Účetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Beschreibung: Účetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0004
Titel: Obsluha osobního počítače, oblast Ostrava
Beschreibung: Obsluha osobního počítače, oblast Ostrava
Interne Kennung: 07
Los: LOT-0009
Titel: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Opava
Beschreibung: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Opava
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0008
Titel: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Karviná
Beschreibung: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Karviná
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0011
Titel: Účetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Karviná
Beschreibung: Účetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Karviná
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0006
Titel: Základy podnikání, oblast Ostrava
Beschreibung: Základy podnikání, oblast Karviná
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0005
Titel: Počítačová gramotnost (dle sylabu ECDL Core), oblast Ostrava
Beschreibung: Počítačová gramotnost (dle sylabu ECDL Core), oblast Ostrava
Interne Kennung: 08
Los: LOT-0010
Titel: Obsluha elektovozíku a motovozíku (ručně vedený, plošinový a tahač, vysokozdvižný volantový do 5 t), oblast Ostrava
Beschreibung: Obsluha elektovozíku a motovozíku (ručně vedený, plošinový a tahač, vysokozdvižný volantový do 5 t), oblast Ostrava
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0001
Titel: Základní kurzy svařování, oblast Opava
Beschreibung: Základní kurzy svařování, oblast Opava
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0002
Titel: Obsluha osobního počítače, oblast Opava
Beschreibung: Obsluha osobního počítače, oblast Opava
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0012
Titel: Mzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Beschreibung: Mzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0014
Titel: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Ostrava
Beschreibung: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Ostrava
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0013
Titel: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Nový Jičín
Beschreibung: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Nový Jičín
Interne Kennung: 19