2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky plastové mechanické ochrany kabelového vedení
Beschreibung: Předmětem plnění budoucích veřejných zakázek budou dodávky plastové mechanické ochrany kabelového vedení. Systém kvalifikace je rozdělen do těchto kategorií: A: Ochranné trubky optických kabelů B: Ochranné trubky kabelů VN a NN C: Krycí desky Kategorie systému kvalifikace představují jednotlivé části budoucích veřejných zakázek
Vorherige Bekanntmachung: 102362-2026
Interne Kennung: Plastové_mechanické_ochrany_kabelového_vedení
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164000 Ummantelungen und Verrohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie A: Ochranné trubky optických kabelů
Beschreibung: Předmětem plnění budou dodávky ochranných trubek optických kabelů
Interne Kennung: Kategorie A: Ochranné trubky optických kabelů
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie C: Krycí desky
Interne Kennung: Kategorie C: Krycí desky
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie B: Ochranné trubky kabelů VN a NN
Interne Kennung: Kategorie B: Ochranné trubky kabelů VN a NN