2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Scherpenzeel - Applicatie Sociaal Domein
Beschreibung: -=Een volledig werkend regiesysteem voor de drie genoemde domeinen (Wmo, Jeugd en Participatie). -=Een backoffice functionaliteit voor Wmo. -=Een backoffice functionaliteit voor Jeugd. -=Een backoffice functionaliteit voor Participatiewet. -=Een online inwonersportaal. -=Koppelingen en een goede samenwerking tussen Brie functionele gebieden (domeinen Werk en inkomen, Schuldhulpverlening en Leerplicht). -=Koppelingen zoals die beschreven zijn in het programma van eisen met een aantal basisregistraties en het zaaksysteem. -=Het aanbieden van een volledige implementatie waaronder projectleiding, opleidingen, inrichting en dataconversie. -=Het aanbieden van een service contract voor het onderhoud en de verdere ontwikkeling van de applicaties gedurende de looptijd van het contract. -=Het aanbieden van een helpdeskfunctie voor vragen bij gebruik van de applicatie. Gedurende de looptijd van het contract. -
Interne Kennung: IBMN-2023-SCH-BM-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1