2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Openbare Aanbesteding Laptops Het Martin Buber
Beschreibung: Stichting Kerkraads Openbaar Ontdekkend Leren wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de duur van vier jaar, met als ingangsdatum 1 juli 2026, ten behoeve van de levering van Laptops inclusief assecssoires van Het Martin Buber. Binnen deze raamovereenkomst zullen nadere opdrachten worden verstrekt op basis van behoefte. Voor het schooljaar 2026 - 2027 betreft het de volgende producten en aantallen: - Leerlinglaptops 150 stuks; - Docentlaptops 10 stuks; - Leentoestel 10 stuks; - Koptelefoons 150 stuks; - On-site garantie 4 jaar 160 stuks; - Servicekosten 160 stuks; De behoefte voor de volgende schooljaren is afhankelijk van het aantal nieuwe aanmeldingen voor het betreffende schooljaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Stichting Kerkraads Openbaar Ontdekkend Leren wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de duur van vier jaar, met als ingangsdatum 1 juli2026, ten behoeve van de levering van laptops en accessoires van Het Martin Buber. Binnen deze raamovereenkomst zullen nadere opdrachten worden verstrekt op basis van behoefte.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese Openbare Aanbesteding laptops Het Martin Buber
Beschreibung: Stichting Kerkraads Openbaar Ontdekkend Leren wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de duur van vier jaar, met als ingangsdatum 1 juli 2026, ten behoeve van de laptops en accessoires van Het Martin Buber. Binnen deze raamovereenkomst zullen nadere opdrachten worden verstrekt op basis van behoefte. Voor het schooljaar 2026-2027 betreft dit de volgende aantallen, aantallen voor de daaropvolgende schooljaren is afhankelijk van het aantal aanmeldingen voor het nieuwe schooljaar. Leerlinglaptops 150 stuks; Docentlaptops 10 stuks; Leentoestel 10 stuks; Koptelefoons 150 stuks; On-site garantie 4 jaar 160 stuks; Servicekosten 160 stuks;
Interne Kennung: 1