2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypracování projektové dokumentace – Intenzifikace ČOV Humpolec
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací a jejími přílohami. Jedná se o projekční a inženýrské služby pro vyhotovení projektové dokumentace pro povolení záměru a pro provádění stavby pro akci Intenzifikace ČOV v Humpolci. Součástí jsou projektové práce a kompletní inženýrská činnost spočívající zejm. zajištění vydání rozhodnutí o povolení záměru včetně autorského dozoru a poskytnutí odborných konzultací.
Interne Kennung: VZ - Vypracování projektové dokumentace – Intenzifikace ČOV Humpolec
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001