2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en verwerking van textiel in het werkingsgebied van IDM
Beschreibung: De inzameling van textiel door middel van textielcontainers op bepaalde standplaatsen op het grondgebied van IDM en de verwerking van het op deze wijze ingezamelde textiel. Onder ‘verwerking’ wordt verstaan: elke handeling of elk geheel van handelingen met betrekking tot het ingezamelde textiel, waaronder in ieder geval het sorteren, het hergebruik, het recycleren en het verwijderen van het ingezamelde textiel, alsook de voorbereiding van deze handelingen (zoals onder meer, maar niet limitatief, het controleren, schoonmaken, herstellen en/of bewerken van het ingezamelde textiel). De inzameling verloopt via textielcontainers op bepaalde standplaatsen op het openbaar domein aangevuld met textielcontainers op de recyclageparken van Lochristi, Lokeren, Moerbeke, Zele en Zelzate.
Interne Kennung: 2026/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/002 - 1
Interne Kennung: 1
285613-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026/002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/002 - 1
Interne identificatiecode: 1