285687-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Finanzierungs-Leasing – Operativní leasing vozidel pro společnost VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperativní leasing vozidel pro společnost VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o.
BeschreibungZajištění operativního leasingu 28 kusů nových motorových vozidel třídy M1 a N1 (14 užitkových vozidel a 14 osobních vozidel) po dobu 72 měsíců.
Interne KennungLeasing VODASOK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka na služby zadávaná v otevřeném řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001