See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony jest na 16 części: Część nr 1 – Mięso i jego przetwory Część nr 2 – Warzywa Część nr 3 - Mleko i jego przetwory Część nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Część nr 5 – Owoce Część nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne Część nr 7- Ryby Część nr 8 – Pieczywo Część nr 9 – Ciasto Część nr 10 – Lody Część nr 11 – Tłuszcze Część nr 12 – Jajka Część nr 13 – Przyprawy Część nr 14 – Mrożonki Część nr 15 - Mąka i przetwory mączne Część nr 16 – Kiszonki Wykonawca najpóźniej w dniu otwarcia ofert tj. 28 marca 2025r. ma obowiązek do godz. 09.00, w inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 13.00 dostarczyć do magazynu żywnościowego znajdującego się w Komórce Żywienia wskazane próbki przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 118320-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15555100 Speiseeis, 15430000 Speisefette, 03142500 Eier, 15870000 Würzmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mięso i jego przetwory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i jego przetworów. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 9
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Warzywa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 10
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Mleko i jego przetwory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i jego przetworów. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 11
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koncentratów spożywczych i dodatków do żywności. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 12
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Owoce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 13
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Przetwory owocowo - warzywne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów owocowo - warzywnych. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 14
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Ryby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 15
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0008
Titel: Pieczywo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 16
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0009
Titel: Ciasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciasta. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 17
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Lody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lodów. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 18
Interne Kennung: Część nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0011
Titel: Tłuszcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tłuszczy. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 19
Interne Kennung: Część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15430000 Speisefette
Los: LOT-0012
Titel: Jajka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jajek. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 20
Interne Kennung: Część nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0013
Titel: Przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przypraw. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 21
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0014
Titel: Mrożonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mrożonek. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 22
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0015
Titel: Mąka i przetwory mączne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mąki i przetworów mącznych. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 23
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0016
Titel: Kiszonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kiszonek. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 24
Interne Kennung: Część nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse