2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno – bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście
Beschreibung: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno – bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście
Interne Kennung: TXZ/RS/262/49/2026/TG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno – bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście: 1) zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej, 2) zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście oraz dzielnicy Psie Pole – 15% Ceny ofertowej.
Beschreibung: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno – bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście: 1) zamówienie podstawowe – 85% Ceny ofertowej, 2) zamówienie opcjonalne – roboty na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście oraz dzielnicy Psie Pole – 15% Ceny ofertowej.
Interne Kennung: TXZ/NR/262/49/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji 1. Prawem opcji jest możliwość zlecenia przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy realizacji robót budowlanych na warunkach niniejszej umowy, poprzez zlecanie Wykonawcy realizacji robót będących przedmiotem umowy, na terenie dzielnicy Stare Miasto o Śródmieście i dzielnicy Psie Pole. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku zaistnienia szczególnie uzasadnionych okoliczności. Do szczególnie uzasadnionych okoliczności należy: - niezawarcie lub przedterminowe zakończenie umowy na wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych dla dzielnicy Psie Pole. - wyczerpanie wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń w formie pisemnych zleceń (pod rygorem nieważności), które będą zawierały wskazanie zlecanego zakresu oraz termin realizacji danego zakresu.