2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług hotelarskich dla pacjentów poddawanych radioterapii, protonoterapii i chemioterapii oraz dla osób oddelegowanych przez NIO-PIB Oddział w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich dla pacjentów poddawanych radioterapii, protonoterapii i chemioterapii oraz dla osób oddelegowanych przez NIO-PIB Oddział w Krakowie.
Interne Kennung: ZP.262.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich dla pacjentów poddawanych radioterapii, protonoterapii i chemioterapii oraz dla osób oddelegowanych przez NIO-PIB Oddział w Krakowie .