285755-2026 - Wettbewerb
Belgien – Kantinen- und Verpflegungsdienste – Bereiding van maaltijden voor het woonzorgcentrum en het dorpsrestaurant 't Trefpunt en 't Pleintje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBereiding van maaltijden voor het woonzorgcentrum en het dorpsrestaurant 't Trefpunt en 't Pleintje
BeschreibungBereiding van maaltijden voor het woonzorgcentrum en het dorpsrestaurant 't Trefpunt en 't Pleintje. De bereiding wordt gedaan in de keuken van het woonzorgcentrum.
Interne KennungFIM-KIA-2026-403
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelFIM-KIA-2026-403 - 1
BeschreibungBereiding van maaltijden voor het woonzorgcentrum en het dorpsrestaurant 't Trefpunt en 't Pleintje. Het eten wordt bereid in de keuken van het woonzorgcentrum.
Interne Kennung1