2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna výtahů a provádění jejich následného servisu
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je dosažení výměny 5 stávajících výtahů za nové a provádění jejich následného servisu na základě a podle smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 1310530/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje pro dobu, kdy je po uplynutí poslední běžící záruční doby na některý z vyměněných výtahů smlouva na veřejnou zakázku účinná, právo prodloužit dobu jejího trvání až o 1 rok, a to nejvýše dvakrát (dále jen „opce“). Využití opce zadavatelem bude dodavateli oznámeno vždy nejméně 6 měsíců před koncem účinnosti smlouvy na veřejnou zakázku. Prodloužení doby trvání smlouvy na veřejnou zakázku na základě uplatněné opce se uskuteční za stejných smluvních a cenových podmínek, zejména cen za servis uvedených ve smlouvě na veřejnou zakázku, se zohledněním uplatnění inflační doložky (viz čl. 13.2.5 zadávací dokumentace a čl. VI odst. 5 závazného vzoru návrhu smlouvy na veřejnou zakázku).