See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie infrastruktury sprzętowej IT wraz z oprogramowaniem dla SPZOZ w Kraśniku
Beschreibung: Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie infrastruktury sprzętowej IT wraz z oprogramowaniem dla SPZOZ w Kraśniku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2