285829-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – SVA/4620-124/2026: Zakup paliw płynnych (w tym oleju napędowego, benzyny bezołowiowej) dla pojazdów, maszyn i urządzeń w systemie bezgotówkowym na podstawie kart paliwowych lub innych form autoryzacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-124/2026: Zakup paliw płynnych (w tym oleju napędowego, benzyny bezołowiowej) dla pojazdów, maszyn i urządzeń w systemie bezgotówkowym na podstawie kart paliwowych lub innych form autoryzacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup: 1) paliw w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych na terenie Polski: a) benzyna bezołowiowa – 1 200 000 litrów* b) olej napędowy ON – 900 000 litrów*; * Podane ilości paliwa są szacunkowe i służą wyłącznie do porównania ofert. 2) innych paliw, produktów i usług, w tym w szczególności: oleje silnikowe, płyny eksploatacyjne, płyn AdBlue, żarówki, wycieraczki, bezpieczniki, mycie i odkurzanie samochodów, opłaty autostradowe, opłaty e-Toll.
Interne KennungSVA/4620-124/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134000 Gasöle, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gasöle, 30163100 Tankstellenkreditkarten