See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst verzekeringen lokaal bestuur Beringen
Beschreibung: De stad Beringen wenst voor zichzelf, het OCMW, EVA VZW CC Beringen en Villa Barrie VZW (samen Lokaal Bestuur Beringen) een raamovereenkomst voor verzekeringspolissen af te sluiten met aanvang 01/01/2027. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. CPV-classificatie: 66000000-0 (Financiële en verzekeringsdiensten) Het betreft de verzekeringscontracten; arbeidsongevallen, aansprakelijkheid – lichamelijke ongevallen - gecombineerde polissen, patrimonium en voertuigen.
Interne Kennung: PPP066-3852/6204/D2026bkr584
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Waarborgen wet ’67 voor werklieden, bedienden, paramedisch of verplegend personeel, vrijwilligers en anderen. Wet ’71 wanneer van toepassing. In deze waarborgen zit de persoonlijke ongevallen van bestuursleden, mandatarissen, raadsleden en de leden van adviesraden vervat.
Interne Kennung: D2026bkr584_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen, lichamelijke ongevallen en gecombineerde polissen
Beschreibung: Betreft burgerlijke aansprakelijkheid incl. rechtsbijstand, objectieve aansprakelijkheid, burgerlijke aansprakelijkheid van mandataris, bestuursleden en raadsleden. Bestuurdersaansprakelijkheid en de schoolpolis. Aansprakelijkheid en ongevallen voor organisatie diverse activiteiten. Contractuele aansprakelijkheid ingebruikname van gebouwen.
Interne Kennung: D2026bkr584_2
Los: LOT-0003
Titel: Patrimoniumverzekeringen
Beschreibung: Alle brandpolissen diverse locaties en alle risicoverzekeringen (elektronica en eventuele diverse categorieën zoals ANPR-camera’s en drones). Allrisk dekking kunstvoorwerpen, tentoonstellingen en een waardenverzekering worden ook voorzien.
Interne Kennung: D2026bkr584_3
Los: LOT-0004
Titel: Voertuigenverzekeringen
Beschreibung: Betreft wagenpark/vloot en omnium dienstopdrachten.
Interne Kennung: D2026bkr584_4
Los: LOT-0005
Titel: Hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Betreft tussenkomst in medische kosten bij ziekenhuisopname, ambulante zorg pré- en post opname en bij zware ziekten.
Interne Kennung: D2026bkr584_5