285873-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń i aparatury do Jednostek Organizacyjnych UMB wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zamontowaniem, dostarczeniem instrukcji stanowiskowej i jej wdrożeniem, serwisowaniem i gwarancją, z podziałem na 7 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń i aparatury do Jednostek Organizacyjnych UMB wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zamontowaniem, dostarczeniem instrukcji stanowiskowej i jej wdrożeniem, serwisowaniem i gwarancją, z podziałem na 7 części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń i aparatury do Jednostek Organizacyjnych UMB wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zamontowaniem, dostarczeniem instrukcji stanowiskowej i jej wdrożeniem, serwisowaniem i gwarancją, z podziałem na 7 części: Część nr 1 - Reaktor mikrofalowy Część nr 2 - Cytometr przepływowy Część nr 3 - Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem Część nr 4 - Aparat do IEF z zasilaczem Część nr 5 - Zestaw termostatujący do mikroskopii Część nr 6 - Czytnik płytek z fluorescencją Część nr 7 - Łaźnia wodna 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungAZP.25.1.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen, 30216100 Optische Leser, 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelReaktor mikrofalowy
Beschreibungopis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.1
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelCytometr przepływowy
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.2
LosLOT-0003
TitelWirówka laboratoryjna z wyposażeniem
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.3
LosLOT-0004
TitelAparat do IEF z zasilaczem
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
LosLOT-0005
TitelZestaw termostatujący do mikroskopii
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
LosLOT-0006
TitelCzytnik płytek z fluorescencją
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.6
Haupteinstufung (cpv): 30216100 Optische Leser
LosLOT-0007
TitelŁaźnia wodna
Interne KennungAZP.25.1.18.2025.7
Haupteinstufung (cpv): 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör