2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening, gemeente Veldhoven
Beschreibung: De gemeente wil een veilige en gezonde werkomgeving voor hun medewerkers. Door middel van deze aanbesteding wil de gemeente één arbodienstverlener voor de arbodienstverlening contrac-teren, waarmee er voor de organisatie een kwalitatief goede arbodienstverlening beschikbaar is tegen een concurrerend en acceptabel kostenniveau. Door middel van de inzet van de arbodienstverlener wil de gemeente tevens uitvoering geven aan de wettelijke taak én ondersteuning op preventie en het terugdringen van het verzuim. Dit met het doel om de veiligheid, de gezondheid en het welzijn van de werknemers te bevorderen zodat ze vitaal en duurzaam inzetbaar zijn.
Interne Kennung: BIZOB-2024-VEL-NAA-00522
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor een toelichting wordt verwezen naar het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor optionele diensten wordt verwezen naar bijlage A, Programma van Eisen.