2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení elektrobusů pro MHD Rychnov nad Kněžnou
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části takto: Část 1: Nákup 2 ks elektrobusů kategorie střední (S) dle specifikace v příloze č. 1a této zadávací dokumentace; dodání do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy; Část 2: Nákup 1 ks elektrobusu kategorie malý (M) dle specifikace v příloze č. 1b této zadávací dokumentace; dodání do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení elektrobusů pro MHD Rychnov nad Kněžnou, část 1
Beschreibung: Část 1: Nákup 2 ks elektrobusů kategorie střední (S) dle specifikace v příloze č. 1a této zadávací dokumentace; dodání do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy
Interne Kennung: Pořízení elektrobusů pro MHD Rychnov nad Kněžnou, část 1
Los: LOT-0003
Titel: Pořízení elektrobusů pro MHD Rychnov nad Kněžnou, část 2
Beschreibung: Část 1: Nákup 1 ks elektrobusu kategorie malý (M) dle specifikace v příloze č. 1b této zadávací dokumentace; dodání do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy
Interne Kennung: Pořízení elektrobusů pro MHD Rychnov nad Kněžnou, část 2