See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE GRUPOWE NA ŻYCIE PRACOWNIKÓW, WSPÓŁMAŁŻONKÓW ORAZ PEŁNOLETNICH DZIECI PRACOWNIKÓW STAROSTWA POWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie grupowe na życie pracowników, współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników Starostwa Powiatowego w Białymstoku oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Białostockiego. Zakres zamówienia obejmuje: 1) ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego oraz dodatkowo: - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu, 2) ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka oraz dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 3) ubezpieczenie na wypadek śmierci rodziców lub teściów, 4) ubezpieczenie na wypadek śmierci dziecka oraz dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 5) ubezpieczenie na wypadek urodzenia się dziecka, 6) ubezpieczenie na wypadek urodzenia martwego noworodka, 7) ubezpieczenie na wypadek osierocenia dziecka, 8) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 9) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu, 10) ubezpieczenie na wypadek trwałej niezdolności ubezpieczonego do pracy, 11) ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania Ubezpieczonego, 12) ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania małżonka Ubezpieczonego, 13) ubezpieczenie na wypadek operacji chirurgicznych Ubezpieczonego, 14) ubezpieczenie na wypadek leczenia specjalistycznego Ubezpieczonego, 15) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z chorobą (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu spowodowanego zawałem serca lub udarem mózgu, 16) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo: - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy, 17) ubezpieczenie zwrotu kosztów zakupu leków
Vorherige Bekanntmachung: 108464-2026
Interne Kennung: OR.272.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). SWZ zawiera informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy. 2. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia, bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,223973,bf9c9e49c53237be999cca14efe1cc23.html 4. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej – za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, dostępnego na stronie internetowej pod adresem: https://interbroker. logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem formularza oferty, stanowiącym załącznik do SWZ. 6. Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu i potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu oraz inne wymagane dokumenty wskazane zostały w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66512210 Freiwillige Krankenversicherungen, 66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników, współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników Starostwa Powiatowego w Białymstoku oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Białostockiego
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego oraz dodatkowo: - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu, 2) ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka oraz dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 3) ubezpieczenie na wypadek śmierci rodziców lub teściów, 4) ubezpieczenie na wypadek śmierci dziecka oraz dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 5) ubezpieczenie na wypadek urodzenia się dziecka, 6) ubezpieczenie na wypadek urodzenia martwego noworodka, 7) ubezpieczenie na wypadek osierocenia dziecka, 8) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, 9) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu, 10) ubezpieczenie na wypadek trwałej niezdolności ubezpieczonego do pracy, 11) ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania Ubezpieczonego, 12) ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania małżonka Ubezpieczonego, 13) ubezpieczenie na wypadek operacji chirurgicznych Ubezpieczonego, 14) ubezpieczenie na wypadek leczenia specjalistycznego Ubezpieczonego, 15) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z chorobą (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu spowodowanego zawałem serca lub udarem mózgu, 16) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo: - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy, 17) ubezpieczenie zwrotu kosztów zakupu leków