2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie sukcesywne przyjmowanie na linię segregacji i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce, których rodzaj, kody, maksymalną ilość oraz sposób wykonania zamówienia w okresie obowiązywania umowy określać będzie opis przedmiotu zamówienia, załączony do właściwego przetargu. Ilekroć Zamawiający posługuje się kodami odpadów, należy przez to rozumieć kody zawarte w rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. w sprawie katalogu odpadów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Planowany termin zawarcia umowy to 12 miesięcy. Usługi zagospodarowania odpadów to usługi powtarzające się (usługi ciągłe, nie można ich przerwać). Obecna umowa trwa do 31.08.2025 r. Nowa umowa będzie obowiązywała od 01.09.2025 r. Data oraz godziny składania ofert, podane w polach BT-131(d)-Lot oraz BT-131(t)-Lot są przybliżone - ogłoszenie przetargu planowane będzie na III kwartał 2025 roku. Dokładna wielkość zamówienia będzie znana dopiero w momencie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: znak sprawy będzie nadany na etapie przygotowywania przetargu