2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez ortopedycznych, które będą dostarczane do Zamawiającego przez okres 6 miesięcy zgodnie z zawartą umową przetargową z wykonawcą wyłonionym w niniejszym postępowaniu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez ortopedycznych - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2