See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - Levering van fruitmanden – Vlaamse overheid.
Beschreibung: Groenten, fruit en aanverwante producten.
Interne Kennung: 2024/HFB/OP/133575
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 3
Interne Kennung: 3
286026-2025 - Resultaat
België – Groenten, fruit en aanverwante producten – 2024/HFB/OP/133575 - Levering van fruitmanden – Vlaamse overheid.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024/HFB/OP/133575
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024/HFB/OP/133575 - 3
Interne identificatiecode: 3