2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ Švermova - stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je realizace stavebních prací v rámci projektu „Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ Švermova“. V rámci stavebních úprav ZŠ Švermova, Švermova 403/40, 460 10 Liberec X - Františkov, proběhnou stavební úpravy pro zajištění bezbariérovosti vestavbou schodolezu a vybudování 8 nových odborných učeben ve stávajících prostorách školy, vybudování 6 kmenových učeben včetně kabinetů v pavilonu C, sborovny a imobilního sociálního zázemí v pavilonu A. Dále dojde k úpravě dispozic společné kuchyně včetně nové vzduchotechniky, zateplení celého objektu a instalaci střešní fotovoltaiky.
Interne Kennung: PR/SR 2/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že zadavateli (objednateli) nebude přidělena dotace z fondů MŠMT, nebude dodavatel (zhotovitel) provádět stavební práce v rozsahu části „Stavební práce – kmenové učebny“.