286122-2026 - Ergebnis
Belgien – Tiefkühlprodukte – Raamovereenkomst voor het leveren van diepvriesproducten en droge voeding
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van diepvriesproducten en droge voeding
BeschreibungProvincie Limburg wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van voedingswaren waaronder diepvriesproducten en droge voeding aan het personeels- en bestuursrestaurant van het provinciehuis (C- keuken en F-keuken, Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt) en het studentenrestaurant van het provinciaal instituut voor Verpleegkunde (Kunstlaan 1, 3500 Hasselt). De opdracht omvat het leveren van verse, bewerkte en verpakte voedingswaren, alsook diepvriesproducten en droge voeding. Hiernaast zullen ook op regelmatige basis bestellingen geplaatst worden uit andere productgroepen waaronder drank en non-food. Leveringen dienen meermaals per week te gebeuren op de adressen van de betreffende instellingen: - Provinciehuis Limburg, Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt: leveringen kunnen dagelijks gebeuren maar dienen minimaal te gebeuren op maandag, woensdag en vrijdag tussen 7u30 en 10u00 's ochtends. - Provinciaal Instituut Verpleegkunde, Kunstlaan 1, 3500 Hasselt: leveringen dienen te gebeuren op maandag, woensdag en vrijdag tussen 6u00 en 9u00 's ochtends.
Interne KennungPPP0SG-5345/6206/2025N157055
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025N157055_1