2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie ontwerpteam nieuwbouw Copernicus & Sporthal - Dronten
Beschreibung: Nieuwbouw voor het Copernicus van het Almere College met een omvang van ca. 6.200 m2 bvo en een sporthal en gymzaal van ca. 3.350 m2. Nieuwbouw voor het Copernicus van het Almere College met een omvang van ca. 6.200 m2 bvo aangevuld met een sporthal (3 zaaldelen) en gymzaal met gezamenlijke omvang van 3.350 m2.
Interne Kennung: 202604
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - architectuur, bouwkunde, constructie en landschap
Beschreibung: Nieuwbouw van het Copernicus van het Almere College met een omvang van 6.200 m2 bvo en nieuwbouw van een sporthal (3 zaaldelen) en gymzaal met gezamenlijke omvang van ca. 3.350 m2 bvo. Nieuwbouw voor het Copernicus van het Almere College met een omvang van ca. 6.200 m2 bvo aangevuld met een sporthal (3 zaaldelen) en gymzaal met gezamenlijke omvang van 3.350 m2.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - technische installaties, bouwfysica, akoestiek en brandveiligheid
Beschreibung: Nieuwbouw van het Copernicus van het Almere College met een omvang van 6.200 m2 bvo en nieuwbouw van een sporthal (3 zaaldelen) en gymzaal met gezamenlijke omvang van ca. 3.350 m2 bvo. Nieuwbouw van het Copernicus van het Almere College met een omvang van 6.200 m2 bvo en nieuwbouw van een sporthal (3 zaaldelen) en gymzaal met gezamenlijke omvang van ca. 3.350 m2 bvo.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros