2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace plnících ramen obj. 190 sklad Střelice
Beschreibung: Předmětem je realizace díla s názvem „Modernizace plnících ramen výdejních lávek, objekt 190“ (dále jen „dílo“). Jedná se o demontáž stávajících ramen pro spodní plnění (dále jen „plnící ramena“) a rekuperačních ramen pro odvod par (dále jen „rekuperační ramena“), tj. ramena pro plnění automobilových cisteren (AC) pohonnými hmotami (dále společně jen „ramena“) a provedení dodávky a montáže nových ramen v rozsahu požadovaném zadavatelem.
Interne Kennung: 23/25/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení v nadlimitním režimu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001